Bilety lotnicze:

kalendarz
kalendarz
w jedną stronę
w obie strony

U nas zapłacisz gotówka, kartą kredytową lub przelewem!

Informacje dla pasażerów:

Rezerwacja biletów

Nasza oferta zawiera połączenia lotnicze realizowane przez tanie linie lotnicze (linie lowcost ) i tradycyjne linie lotnicze. Na wybrane loty oferujemy atrakcyjne promocje. Rezerwacji można dokonać przez internet lub telefonicznie.

Polecane linki

Wizzair

Wizz Air jest węgierską tanią linią lotniczą, która koncentruje swoją działalność na rynku Europy środkowej i Wschodniej. Jej inauguracyjne loty miały miejsce w maju 2004 roku. Firma jest zarejestrowana w Londynie, a jej filie znajdują się na Węgrzech i w Polsce.

tanie linie

O firmie

Pierwszy samolot Wizz Air wystartował 19 maja 2004 roku z Katowic. Obecnie Wizz Air posiada 5 baz w tej części Europy: Katowice, Warszawa, Gdańsk w Polsce, Budapeszt na Węgrzech i Sofia w Bułgarii. Wizz Air oferuje również loty z wielu innych miast Europy Środkowo-Wschodniej. W ramach poszerzenia firmy na wschód, tego lata rozpoczęto loty z Chorwacji (Zagrzeb i Split) oraz ze Słowenii (Ljubljana). Od 15 stycznia 2007 roku dodane zostaną również rejsy z Rumunii (Bukareszt, Arad i Tirgu Mures). Od rozpoczęcia działalności firmy w maju 2004 roku, Wizz Air przewiózł niemal 3,7 milionów pasażerów i stał się największą tanią linią lotniczą w Europie Środkowej i Wschodniej.

Sieć i lotniska

Firma Wizz Air prowadzi dalsze negocjacje, których celem jest stałe rozszerzanie siatki połączeń docelowych oraz zapewnienie bezkonkurencyjnych tanich usług przewozowych z Europy Środkowej i Wschodniej. Obecnie Wizz Air oferuje loty na 70 trasach w Europie. Sieć połączeń stale się rozwija i dodawane są nowe miasta docelowe. Celem Wizz Air jest zapewnianie najtańszych usług w tej części Europy, co jest możliwe głównie dzięki odpowiedniemu wyborowi lotnisk. Dlatego też, o ile to możliwe, latamy na mniejsze lotniska, co ma odzwierciedlenie w niskich cenach, ale również w przyjaznej i sprawnej obsłudze pasażerów. Wizz Air nieustannie prowadzi negocjacje z wieloma lotniskami, by zaoferować pasażerom bezkonkurencyjne ceny lotów z Europy Środkowej i Wschodniej. Naszym celem jest zapewnienie milionom pasażerów niedrogich przelotów do najbardziej uczęszczanych europejskich miast, zarówno w celach turystycznych jak i służbowych.

Samoloty

Wizz Air posiada jedną z najmłodszych na świecie flotę składającą się z jednego typu samolotów (Airbus A320) o średnim czasie eksploatacji poniżej 3 lat. Każdy z dziewięciu samolotów posiada silniki typu International Aero Engine V-2500 oraz jest wyposażony w 180 wygodnych, skórzanych foteli. Najnowocześniejsza technologia konstrukcji samolotów pozwala na utrzymywanie kosztów operacyjnych na niskim poziomie.Serwisem technicznym floty zajmują się najlepsi specjaliści z Lufthansa Technik, lidera w serwisowaniu samolotów na świecie. Flota jest stopniowo powiększana i ciągu najbliższych 3-5 lat Wizzair ma zamiar dysponować 25-30 samolotami.

Kontakt

  • www.wizzair.com
  • Polska: +48 22 3519499
  • Węgry: +36 1 470 9499
  • Bułgaria: +359 29603 888
  • Rumunia: +40 3 6440 2000.
Lowcost rezerwacja biletów tanie linie low cost tanie linie lotnicze Centralwings Norwegian SkyEurope Wizzair Ryanair tanie bilety lotnicze na trasach Warszawa Londyn Warszawa Dublin Kraków Frankfurt Wrocław Barcelona Londyn Katowice Rzym
LowCost .com.pl © 2017 - part of Aironline.pl © - tanie bilety lotnicze
Operator systemu PTQV
· Współpraca · Kontakt · Regulamin PTQV · Dla firm · Mapa strony
Tanie bilety lotnicze Lowcost tanie linie lotnicze rezerwacja biletów tanie bilety lotnicze Low cost tanie latanie bilety lotnicze tanie linie lotnicze bilety warszawa londyn warszawa dublin kraków nowy jork wrocław londyn bilety pekin hong kong rzym chicago barcelona bangkok
Visit Poland DMC  |  DMC Poland  |  Konferencje  |  Centrum obsługi podróży służbowych